gototop
 • ЗАТ «ВО» «КОНТІ»
  Серед об’єктів, зведених компанією ТОВ «РСІ» під ключ – адміністративно-побутові та складські корпуси кондитерської фабрики ЗАТ «ВО» «КОНТІ». Також був виконаний благоустрій прилеглої території.
  Детальніше
 • ПАТ «АПК-ІНВЕСТ». Комбікормовий завод.
  Збудований та зданий під ключ тваринницький комплекс, комбікормовий завод та м’ясокомбінат ПАТ «АПК-ІНВЕСТ». Продовжується будівництво нових магазинів фірмової сеті "M'ясна весна".
  Детальніше
 • Логістичний центр ЗАТ «ВО» «КОНТІ»
  В м. Макіївка збудований та зданий в експлуатацію найбільший в Україні Логістичний центр ЗАТ «ВО» «КОНТІ», який повністю відповідає європейським стандартам. Будівництво виконано з бездоганною якістю та у найкоротші строки.
  Детальніше
 • ТОВ «МІКО-ФУД». Будівництво.
  Будівництво високотехнологічного виробничого комплексу з вирощування грибів для ТОВ «МІКО-ФУД» в м. Авдіївка. Комплекс містить виробничий корпус та будівлі інфраструктури.
  Детальніше
 • ТОВ «VIP БЕТОН»
  Задля забезпечення своєчасних поставок бетону, бетонних та залізобетонних виробів, а також оптимізації виробничого циклу ТОВ «РСІ» виступило ініціатором створення та стало засновником високотехнологічного виробничого підприємства - ТОВ «VIP БЕТОН».
  Детальніше

Проектування

Компанією забезпечується архітектурне проектування будівельних об’єктів різного призначення та будь-якої складності.

Детальнішее »

Будівництво

Будівельні роботи виконуються під ключ відповідно до графіку з бездоганною якістю та здаються у встановлені терміни.

Детальніше »

Будматеріали

Службами постачання та торгівлі налагоджена реалізація будівельних матеріалів та відкрито спеціалізований магазин.

 Детальніше »

Головна
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

h kran

ТОВ «РСІ» — це унікальна будівельна компанія з повним циклом будівництва, яка має необхідний досвід, а також наявність всіх необхідних підрозділів та виробництв.

Детальніше...

h construct

Наприкінці 2011р. продуктивність цеху металоконструкцій ТОВ «РСІ» сягнула 100 тонн виробів на місяць, що повністю відповідає потребам компанії у найближчий час.

Детальніше...

h esqr aw

В грудні 2012р. European Society for Quality Research (ESQR) відзначає високі досягнення компаній ТОВ «РСИ» у сфері вишиковування та впровадження системи управління якістю продукції.

Детальніше...