gototop
Головна | Досягнення | Участь в елітних клубах
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Участь в елітних клубах

Компанія «РСІ» є учасником європейської бізнес-спільноти. Бізнес-асоціації та клуби європейської інтелектуальної та ділової еліти такі, як наприклад International club leaders, створені з ціллю налагодження та удосконалення ділових контактів, розвитку євро-інтеграційних процесів, сприяння розповсюдженню високих стандартів якості товарів та послуг. Учасниками таких клубів та асоціацій можуть стати компанії та їх керівники, які вже доказали на ділі свою прихильність ідеям всебічного якісного розвитку та успішної творчої діяльності на благо всього суспільства.

 

МІЖНАРОДНИЙ КЛУБ ЛІДЕРІВ

01 club of leaders logo
Сертифікат та знак учасника Міжнародного клубу лідерів.

 

03 cloflead

 

 

 

Міжнародний клуб лідерів (ICL) – це спільна програма Thames Valley Chamber of Commerce Group та EBA (Великобританія), направлена на розвиток демократії, ринкових відносин та євро-інтеграційних зв’язків в країнах Східної Європи та Середньої Азії, що динамічно розвиваються.

 

Сертифікат та знак учасника Міжнародного клубу лідерів.

 

ТОРГОВЕЛЬНА ПАЛАТА ДОЛИНИ ТЕМЗИ

01 tvcoc group logo
Сертифікат Торговельної Палати Долини Темзи.

 

 

 

Сертифікат Торговельної Палати Долини Темзи - Thames Valley Chamber of Commerce Group (Великобританія), підтверджує членство ТОВ «РСІ» в організації, яку поважають в бізнес-спільноті та яка всесвітньо використовує свої можливості для розвитку міжнародного бізнесу, включаючи Східну Європу.

  

Сертифікат Thames Valley Chamber of Commerce Group.