gototop
Головна | Досягнення | Нагороди | СТАТУС-НАГОРОДА «ЗІРКА БІЗНЕСУ УКРАЇНИ»
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

СТАТУС-НАГОРОДА «ЗІРКА БІЗНЕСУ УКРАЇНИ» (2011)

Статус-награда «ЗВЕЗДА БИЗНЕСА УКРАИНЫ» Статус-награда «ЗВЕЗДА БИЗНЕСА УКРАИНЫ»  Статус-награда «ЗВЕЗДА БИЗНЕСА УКРАИНЫ» 

 

Статус-нагорода «ЗІРКА БІЗНЕСУ УКРАЇНИ» Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» вручена вручена ТОВ «РСІ» за значні досягнення в сфері розвитку регіону, внесок в забезпечення його впорядкування, а також за вдосконалення власної економічної діяльності в сфері архітектури та будівництва.строительства.

Нагорода «ЗІРКА БІЗНЕСУ УКРАЇНИ» заснована відповідно до Указу Президента України № 1094/96 у 1996 році з метою ушанування Лідерів економіки України та заохочення їх ефективної роботи на користь всієї держави. Підставою для присудження цієї нагороди є виключно офіційні дані державної статистики.

Підприємству вручено Диплом переможця рейтингу за досягнення значних конкурентних переваг відповідно до даних державної статистики та аудиту рейтингу.

Сертифікат Бізнесмена Року проекту «ЗІРКА БІЗНЕСУ УКРАЇНИ» було вручено директору ТОВ «РСІ» Юрію Анатолійовичу Реброву за професійне та ефективне керівництво одним з кращих будівельних підприємств України.

Нагородний комплект: пам’ятний знак, диплом переможця рейтингу та сертифікат Бізнесмена Року.